Про нас


Десятки кращих виробників меблів з різних країн, сотні видів домашньої обстановки, тисячі найменувань товару - ми доклали всіх зусиль для того, щоб клієнт залишився задоволений, і продовжуємо розвиватися!

 

Хто ми?


Компанія Meblidoma - це згуртована команда професіоналів, для яких меблева галузь - це не просто робота, а улюблена справа. Ми прекрасно розбираємося в матеріалах і фурнітурі, а також відстежуємо меблеві тренди, щоб радувати своїх покупців не тільки якісною, але і актуальною обстановкою.

 

Хто наші клієнти?

 

Ми однаково раді співпрацювати як з оптовими, так і з роздрібними клієнтами. Наші покупці - це:

 

• споживачі з різних кінців України, які набувають меблі в роздріб;
• компанії та установи, ресторани і кафе;
• оптові клієнти.

 

Як давно ми знаходимося на ринку?

 

Завоювати довіру клієнта складно, але утримати його - складніше подвійно. Майже два десятиліття наша компанія успішно справляється з цими завданнями завдяки якісному товару, приємними цінами і прекрасного обслуговування. За роки роботи Meblidoma налагодила плідну співпрацю з кращими меблевими фабриками України та зарубіжжя. Прямі поставки дають нам можливість приємно дивувати клієнтів оптимальним співвідношенням ціна / якість. За цей час тисячі клієнтів з різних куточків нашої країни встигли оцінити всі переваги покупки меблів саме у нас.

 

Як ми працюємо?

 

Тепер, щоб вибрати диван, кухонний гарнітур або обставити офіс, необов'язково витрачати час на походи по меблевих салонах. Варто лише погортати наш великий каталог в будь-який зручний час і вибрати те, що вас дійсно влаштовує. Наші менеджери в стислі терміни оброблять замовлення, і якісні меблі від виробника оперативно вирушить прямо до вас!